Η νέα βελτιωμένη έκδοση του P2000 για το 2025. Με καινούργια χαρακτηριστικά και σημαντικές βελτιώσεις.
- Διαφορετική τοποθέτηση led (περισσότερα στις άκρες και λιγότερα στη μέση)για καλύτερη απόδοση και κατανομή φωτεινότητας και θερμοκρασίας.
- Οδηγός Meanwell USA
- Dimmer 4 σταδίων
- Πληρέστερο φάσμα
- Πιο ομοιόμορφη κάλυψη χάρη στην αναδιάταξη των led
- Καλύτερη απορρόφηση θερμοκρασίας χάρη στη νέα ψήκτρα που διαθέτει
- Daisy Chain σύνδεση. Έως 20 P2000 μεταξύ τους.
Quantum Board led φωτιστικό καλλιέργειας για μικρούς χώρους από την εταιρία ViparSpectra
Το P2000 είναι ένα φωτιστικό Led ιδανικό για χώρους 50cm x 70cm έως 70cm x 90cm
Διαθέτει dimmer 4 σταδίων το οποίο μπορεί να ρυθμίσει την ένταση από 0% έως και 100%
Χάρη στην παθητική ψύξη που διαθέτει δεν κινδυνεύετε από κάποια αστοχία υλικού ή βλάβη στους ανεμιστήρες η οποία μπορεί να αποβεί μοιραία.
Η μέγιστη απόδοση του είναι 250w. Όσο είναι φυσικά και η πραγματική του κατανάλωση. Η ιδανική απόσταση από τα φυτά είναι 40cm-50cm
Χάρη στα έξτρα led το φάσμα του διαθέτει επαρκή επίπεδα υπέρυθρου φωτισμού οποίος είναι απαραίτητος κατά την ανθοφορία.
Στη συσκευασία περιλαμβάνονται ρυθμιζόμενα κρεμαστάρια
Εγγύηση 2 έτη
PAR: 1725 µmol/s
Efficiency: 2.7 µmol/J
Πραγματικές καταναλώσεις:
25%: 66w
50%: 131w
75%: 180w
100%: 242w
| Διαστάσεις | 60cm x 28cm x 7cm |
| Βάρος | 3.8 kg |
| Τύποι Led | SMD υψηλής απόδοσης
|
| Επιφάνεια κάλυψης για ανάπτυξη | 60cm x 60cm, 80cm x 80cm, 60cm x 90cm, 90cm x 120cm, 60cm x 120cm |
| Επιφάνεια κάλυψης για ανθοφορία | 60cm x 60cm, 80cm x 80cm, 60cm x 90cm |
| Απόδοση | 240w ± 3% @ 220V |
| Τάση | AC 100-240 V |
| Συχνότητα λειτουργίας | 50-60 Hz |
| Είδος ψύξης | παθητική |
| Επίπεδα θορύβου | 0 dB |
| Διάρκεια ζωής | 50000 Ώρες |










