Quantum Board led φωτιστικό καλλιέργειας για μικρούς χώρους από την εταιρία Ortoled
Το Quantum Evo 320w είναι ένα φωτιστικό Led ιδανικό για χώρους 80cm x 80cm και 1m x 1m
Η απόδοση του μπορεί να φτάσει τα 2,7 µmol/J και 405 µmol/s
Διαθέτει dimmer το οποίο μπορεί να ρυθμίσει την ένταση σε 4 στάδια, κρεμαστάρια και καλώδιο RJ11 ωστε να συνδεθεί με εξωτερικό controller.
Τα Led του είναι της Samsung και της Honglitronic.
Χάρη στην παθητική ψύξη που έχει δεν κινδυνεύετε από κάποια αστοχία υλικού ή βλάβη στους ανεμιστήρες η οποία μπορεί να αποβεί μοιραία.
Η μέγιστη απόδοση του είναι 320w. Όσο είναι φυσικά και η πραγματική του κατανάλωση. Η ιδανική απόσταση από τα φυτά είναι 30cm-40cm
Πραγματικές καταναλώσεις:
25%: 54w
50%: 125w
75%:236w
100%:326w
| Διαστάσεις | 50cm x 62cm x 4,8cm |
| Βάρος | 3.8 kg |
| Τύποι Led | SMD υψηλής απόδοσης
|
| Επιφάνεια κάλυψης για ανάπτυξη | 80cm x 80cm, 100cm x 100cm, 90cm x 120cm, 1.2m x 1.2m |
| Επιφάνεια κάλυψης για ανθοφορία | 80cm x 80cm, 100cm x 100cm, 90cm x 120cm, 1m x 1m |
| Απόδοση | 320w ± 3% @ 220V |
| Τάση | AC 100-240 V |
| Συχνότητα λειτουργίας | 50-60 Hz |
| Είδος ψύξης | παθητική |
| Επίπεδα θορύβου | 0 dB |
| Διάρκεια ζωής | 50000 Ώρες |











