| Outside Diameter: | 120mm |
| Max Flow Rate: | 150 m³/h |
| Height: | 120mm |
| Total Weight: | 1.1kg |
| Thickness of Carbon Bed: | |
| Installation: | Vertical or Horizontal |
| Activated Carbon Type: | CKV-4 light |
| Max Operating Temp: | 80ºC |
| Max Relative Humidity: | 70% |
| Pre-Fitted Flange Size: | 125mm |
Active Carbon Filter Airontek – Φ125 150m³h
Active carbon filter from Airontek. Length 12cm
32.00 €
Availability: In stock
You may also like…
5lt Humidifier with up to 400ml/h flow
69.00 € Add to cartHumidifier with 5lt tank and 400ml/h evaporation rate








